usługi

marketing dla małej firmy

Trafiłeś na tę stronę bo szukasz wsparcia w promocji swoich produktów lub usług w Internecie. Poniżej znajdziesz informację, w czym mogę Ci pomóc.

COPYWRITING

Od przeszło 5 lat zajmuję się copywritingiem. Tworzyłam teksty na blogi firmowe, teksty pod SEO, na potrzeby broszur reklamowych oraz do social media. Mam doświadczenie w tworzeniu przyjaznych dla wyszukiwarek opisów produktów i opisów kategorii.

SOCIAL MEDIA

Oferuję wsparcie w prowadzeniu profili społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn. Każdą współpracę w tym zakresie rozpoczynam od zaproponowania klientowi strategii działania na danym profilu społecznościowym.

MARKETING REKOMENDACJI

Jak każdy przedsiębiorca na pewno zależy Ci, aby o Twoich produktach czy usługach było głośno – w tym pozytywnym znaczeniu. Marketing rekomendacji, inaczej marketing szeptany to świetne narzędzie umożliwiające przedstawienie produktów/usług Twoim potencjalnym klientom. Pomogę Ci przeprowadzić skuteczną, nienachalną kampanię WoMM dobraną indywidualnie do Twojego biznesu.

STRATEGIA

Jeśli dopiero startujesz ze swoim biznesem potrzebujesz solidnej strategii, na której opierać się będą Twoje działania marketingowe. Od dobrej strategii zależy powodzenie kampanii reklamowych. W ramach konsultacji pomogę Ci w jej stworzeniu.

emanagerka logo
emanagerka logo

Zapraszam do kontaktu 🙂