o emanagerce

marketing dla małej firmy

Kim jest emanagerka?

Jestem absolwentką zarządzania i copywriterem z 5-letnim doświadczeniem. Pasjonatką słowa, która pomoże Ci mądrze wykorzystać content marketing i zdobyć klientów.

W czym się specjalizuję?

Doświadczenie zdobywałam w agencjach marketingowych/digitalowych, firmie farmaceutycznej oraz e-commerce. Współpracuję z klientami z różnych branż, ale zdecydowanie najwięcej przyjemności przynosi mi tworzenie treści o zdrowiu, odżywianiu, ekologii, jodze i kosmetykach.

Co mogę Ci zaoferować?

słowo

Wysokiej jakości teksty, które możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej, blogu czy w sklepie internetowym. Treści unikalne i zoptymalizowane pod SEO. Pomogę Ci również w redakcji tekstów, stworzeniu ulotek, materiałów szkoleniowych czy haseł reklamowych.

wiedzę

Zajmuję się również doradztwem marketingowym. Pomagam dobrać odpowiedni rodzaj reklamy do prowadzonej działalności i dbam o to by budżet był wykorzystywany efektywnie.

Pełną ofertę znajdziesz tutaj

Do kogo kieruję swoją ofertę?

Do małych i dużych firm, które potrzebują wsparcia z zakresu marketingu treści lub doradztwa. Jeśli potrzebujesz copywritera, redaktora lub zewnętrznego specjalisty ds. marketingu – zapraszam Cię do kontaktu.

Emanagerka po godzinach

Prywatnie jestem entuzjastką zdrowego stylu życia, medycyny integralnej i jogi. Uwielbiam gotować roślinnie i tworzyć nowe przepisy. Prowadzę bloga plantbasedblondie.pl

emanagerka logo
emanagerka logo